Pjesë e emisionit “Rudina” në Tv Klan është bërë moderatorja e njohur Einxhel Shkira e cila ka habitur të gjithë me vendimin që ka marrë. Ajo la Shqipërinë p.... "/>

Einxhel shkira biografia

best days to retire fers 2023
call-of-duty-games.com → Джон Лехер Новини Американська армія Афганістан 2007. Chorizo Records Dom Tiderna Lyrics до щасливого
Moderatorja e njohur Einxhel Shkira, e cila këtë sezon na shoqëroi në ekran në emisionin “E diell”, është tepër aktive në profilin e saj në Instagram.Pozat e saj seksi vazhdimisht marrin vëmendjen e ndjekësve dhe me siguri të shumta janë edhe mesazhet e saj në inbox. Einxhel Shkira i jep goditjen përfundimtare miqësisë me Beniada Nishanin.
Einxhel Shkira flet për lidhjen në distancë me DJ Dagz: Nuk mendoj që është larg syrit, larg zemrës. Magazina 3 javë. Debati i ashpër dhe akuzat e Einxhel Shkirës kundër vëllezërve Veshaj në Big Brother VIP, Romeo: Nuk jemi përballur ende. Magazina 1 muaj.
Feb 05, 2017 · FOTO/ Einxhel Shkira: ‘Sekretet e joshjes, mashkulli që bën për mua’. Një foto sensuale që prezantuesja e njohur Einxhel Shkira postoi në Instagram nga seti “Joshja e fundit”, ngriti temperaturat në rrjetet sociale. Si një vajzë që i jep rëndësi ndjenjës, ajo e ka shoqëruar foton me mbishkrimin ku shpreh hapur dhe ...
Einxhel Shkira në rolin e një spiuni, publikon foton e Fjoralba Ponarit më e dashuruar se kurrë ndonjëherë. më 1.2021 - BalkanWeb. Einxhel Shkira ka publikuar një foto të Fjoralba Ponarit me të dashurin e saj. Në foto çifti duken shumë të dashuruar dhe të lumtur krah njëri-tjetrin. Moderatorja ka shkruar edhe pak fjalë për ta ...